Objednať tábor

Názov - 6 kráľovstiev

Termín tábora - 12.08.- 19.08. 2020 (8 dní)

Akciová cena do 28.2.2020 - 189,90 €*

Akciová cena do 31.3.2020 - 199,90 €**

Cena pre klientov OK od 1.4.2020 - 209,90€***

Cena pre nových klientov od 1.4. 2020 - 219,90€****

Kód tábora - REP07

Šesť kráľovstiev a potvory zo zakázaného lesa

Detský rozprávkový tábor

Letný detský tábor určený všetkým deťom, ktoré chcú zažiť niečo výnimočné. Na úvod tábora sa deti ocitnú  v opustenej krajine kde kedysi žili všakovaké potvory a kreatúry. Boli to hlavne Všežrúti, ktorí viedli hrabavý a nenásytný spôsob života.  Všetko čo objavili  spotrebovali alebo zničili. Čo nedokázali zničiť to vyhodili. Jedného dňa, keď už nebolo čo hrabať, vyžierať a ničiť a krajina sa stala neobývateľnou, obrátili svoju nenásytnosť proti sebe. Vo vojne sa navzájom začali  sami ničiť. Strážcovia ohňa, vody, vetra, zeme, svetla a hviezd však na Všežrútov  zoslali šesť prírodných nešťastí. Následne ich uväznili v Skalných jaskyniach Zakázaného lesa a darovali im večné utrpenie z nedostatku toho čím tak kedysi plytvali. Nad ich hlavami prestalo svietiť slnko a hviezdy. Do riek a potokov prestal padať dážď. Pretože prišli o oheň a vodu každý deň bojovali so zimou, hladom a smädom.  Kliatba  nemala  zľutovanie s nikým. Len ten, kto postaví a zasvätí prírode šesť kráľovstiev, môže zlomiť kliatbu a zmeniť  Všežrútov  na skutočné DETI ZEME. Hľadáme možno práve teba na túto vzrušujúcu misiu. Ak máš dostatok odvahy neváhaj a pridaj sa k nám. Odmenou ti budú zážitky, ktoré ti bude závidieť celý svet.

Doplnkový program:

V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach, športové hry na multifunkčnom ihrisku,   penová party, Veľká vodná vojna,  Veselá tancovačka  (úvodná diskotéka s dobrodružným programom), Oheň života (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Lovecká sezóna (večerná zážitková hra), Nočný  jazdec (nočná hra), Karneval  (maškarná veselica), Chodník lesnej múdrosti. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Poznámky k cenám tábora:

* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2020.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2020.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2020.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2020.

Cena tábora zahrňuje:
 • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým
  zariadením (sprcha + WC na izbe)
 • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)
 • Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)
 • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)
 • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)
 • Kúpanie v táborovom bazéne
 • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží
 • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre
 • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
 • 20% /10% DPH a ubytovací poplatok