top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
Web pas.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Strážcovia magických svetov  
Meč osudu

Fantasy  tábor s Veľkým bratom

REP 01 - 29.06. - 06.07. 2024

V stratenom svete plnom tajomstiev a nekonečných dobrodružstiev žije niekoľko detí známych ako Strážcovia magických Svetov". Prvú noc osudu sa hrdinovia opäť vrátia do sveta elementov Vody, Ohňa, Zeme, Svetla, Vetra a Hviezd. Strom života ich prekvapí starou legendou o Meči Osudu, artefakte, ktorý rozhoduje o zániku alebo zrode každého magického sveta elementov. Usadlosť pána svetov je preto v ohrození a pán svetov zvoláva vodcov elementov ako aj ostatných hrdinov do svojej usadlosti. V tom čase je veľkou hrozbou kráľ druidov menom Eivaldracos, temný vládca nočných druidov. Pomáhajú mu Stone Shadow, strážca tieňov, a Gothronian, strážca temných artefaktov.

 

Meč Osudu je kľúčom k budúcnosti všetkých stratených svetov, a tak pán usadlosti vyzýva deti, aby sa vydali na cestu  a získali meč skôr, než padne do rúk temného kráľa druidov Eivaldracosa. Každý z vodcov svetov musí podstúpiť rituál odvahy, aby spolu vytvorili silný tím. Ich cesta je plná napätia, dobrodružstva, skúšok a veľkých hrdinských činov. Rád elementov naučí hrdinov odvahe, múdrosti, skromnosti  a ďalším potrebným zručnostiam. Zároveň  stráži usadlosť Pána svetov a všetkých jej obyvateľov. Hrdinovia čelia výzvam v každom stratenom  svete, stretávajú sa s rôznymi tvárami zla, nočnými druidmi a temnými stvoreniami, ktoré sa snažia zabrániť ich ceste. Ich vlastnosti a priateľstvo sú ich najväčšou silou.

 

Nakoniec prichádza osudný súboj s Eivaldracosom. Hrdinovia sa musia postaviť jeho nočným druidom a poraziť ich, aby získali Meč Osudu a zachránili Usadlosť pána svetov pred temnou hrozbou. Ich hra je  plná veľkých zážitkov, ale aj veľkých hrdinských činov. Po súboji sa vracajú ako hrdinovia, a ich príbeh sa stáva ďalšou legendou rozprávkovo magického  sveta, inšpirujúc ďalšie generácie detí a ukazujúc, že v sile priateľstva a odvážnych činov spočíva skutočná moc.

 

Okrem pútavého príbehu a vzrušujúcich hier si deti v tábore vychutnajú stavbu magických osád v blízkom okolí, osviežujúci pobyt v termálnych bazénoch Sklené Teplice, vášnivé športové súboje a turnaje (futbal, stolný tenis, vybíjaná). Nebude chýbať ani RÁD ELEMENTOV, kde sa ponoria do množstva pocitových a zážitkových výziev. Na táborovom ohni sa opekajú špekáčiky a v noci sa hrdinovia zapoja do nočnej hry STRÁŽCOVIA SVETLA.  Starší hrdinovia sa vydajú na nočnú výpravu LOVCI ARTEFAKTOV. KRÁĽOVSKÁ VESELICA prinesie veľkolepú tanečnú zábavu, PENOVÁ ŠOU nabije energiou všetkých Hrdinov a hapening ŠIESTI PROTI ŠIESTIM prinesie vzrušujúci kolektívny zážitok všetkým hrdinom...

 

Táto pútavá dobrodružná hra je určená deťom vo veku od 6 do 15 rokov, ktoré túžia po dobrodružstve, nových priateľstvách a nezabudnuteľných zážitkoch. V prípade nepriaznivého počasia je možná úprava programu.

 

P.S.

Tento príbeh je zároveň dobrodružstvom a učebným procesom pre deti. Poskytuje im vzory silných hodnôt, ako je odvaha, dobrota a priateľstvo, ktoré môžu aplikovať v reálnom živote. Učí ich, že v čase výziev a konfrontácií môžu byť ich vlastné hodnoty najlepším vodcom. Príbeh im pripomína, že srdce a charakter sú rovnako dôležité ako vonkajšie schopnosti. Týmto spôsobom sa tento fantastický príbeh stáva inšpiráciou a výchovným nástrojom, ktorý posilňuje ich morálny kompas a poskytuje im nástroje na prekonávanie výziev v ich vlastnom "reálnom" svete.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2024
Akciová cena do 31.03.2024
Cena pre klientov OK od 01.04.2024
Cena pre nových klientov od 01.04. 2024
REP01
29.06.- 06.07.
254,00 €
264,00 €
274,00 €
284,00€

Poznámky k cenám tábora:

 

14,00 € Povinný príplatok k cene tábora  na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2024.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2024.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2024.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2024.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page