top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
01 PÁS - Strážcovia magickýc svetov formát jpg.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Strážcovia magických svetov  
Návrat čarodejníka 

Fantasy magic tábor s Veľkým bratom

REP 01 - 01.07. - 08.07. 2023

     Píše sa rok 2023. Do ríše magických svetov sa po dlhej dobe vracia opäť  čarodejník so svojou družinou šiestich mladých hrdinov. No miesto magickej ríše plnej zázrakov  nachádza iba spustnutý, šedý a unavený svet na pokraji zániku.  Ľudia sa uzavreli do svojich obydlí, prestali sa stretávať a rozprávať. Ich schopnosti a zručnosti sa stratili. Tvorivosť a kreativita prestali existovať. Radosť zo života umrela. Elementy vody a prírody už neexistovali.  Ríšu magických zážitkov nahradila krajina stratených a opustených duší, ktoré ovládalo ego násilia. Medzi ľuďmi sa začala nenápadne šíriť nenávisť,  pýcha a lakomstvo. Nad takto stratenou krajinou sa vznášal mrak temnej budúcnosti. Čarodejník, ktorého meno už dávno obyvatelia magických svetov zabudli, sa usadil so svojou družinou v usadlosti Pána svetov.
„Je najvyšší čas niečo zmeniť „ – otočil sa k družine mladých hrdinov. 
„Čas síce nezastavíme ale, môžeme sa pokúsiť pritiahnuť do magickej ríše hrdinov, ktorí  svojimi skutkami tieto svety zmenia.“ - so šibalským úsmevom zahundral čarodejník a svoju palicu namieril k mladým hrdinom. 

„Naučíte ich ako chutí letný dážď, nech spoznajú silu prírody a vetra, nebáť sa ohňa ani krásy hviezd. Opäť im vrátime svetlo. Spoznajú skvelých priateľov a silné zážitky. Objavia svoje schopnosti, talent, svoje JA.  Získajú také zručnosti, ktoré im pomôžu v ich budúcnosti. A to  všetko zapíšeme do ich knihy osudu. Spoločne vytvoríme strážcov šiestich magických svetov – vody, ohňa, prírody, vetra, svetla a hviezd!“ dokončil čarodejník za súhlasu svojej družiny.  

Skús sa aj ty pridať k strážcom magických svetov. Odmenou ti budú zážitky, dobrí kamaráti a fantasy program, ktorí ti bude závidieť tvoje okolie po návrate z tábora.

V doplnkovom  táborovom programe zažiješ  stavanie magických usadlostí v blízkom okolí, kúpanie v termálnych bazénoch v Sklených Tepliciach, športové hry a turnaje  (futbal, stolný tenis, vybíjaná), RÁD ELEMENTOV –  veľa pocitových a zážitkových skúšok, KRÁĽOVSKÉ KASÍNO HVIEZD, Kráľovskú tanečnú veselicu v štýle MOKREJ PARTY, Večernú pátračku: ZÁCHRANA USADLOSTI PÁNA SVETOV, Happening ŠIESTI PROTI ŠIESTIM, TÁBOROVÝ OHEŇ s opekaním špekáčikov, nočnú hru STRÁŽCOVIA SVETLA, nočnú výpravu LOVCI ZÁHAD, 

Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 16 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov. V prípade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2023
Akciová cena do 31.03.2023
Cena pre klientov OK od 01.04.2023
Cena pre nových klientov od 01.04. 2023
REP01
01.07.- 08.07.
240,90 €
250,90 €
260,90 €
270,90 €

Poznámky k cenám tábora:

 

14,00 € Povinný príplatok k cene tábora  na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2023.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2023.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2023.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2023.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page