Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
REP 01 gringot banka.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

GRINGOT BANKA A TEN, KTORÝ NIKDY NESPÍ

FANTASY ROZPRÁVKOVÝ TÁBOR PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH  

REP 01 - 1.7. - 8.7.2022

     Rozprávkový príbeh o  legendárnej banke kde škriatkovia miesto peňazí ukrývajú kúzla, tajomné predmety, tajné abecedy, mapy, lexikóny starých čarodejov či bláznivé až absurdné starožitnosti. Jedného dňa však treba nabrať odvahu a nájsť silné kúzla lebo lovec škriatkov zvaný Ten, ktorý nikdy nespí  sa chce zmocniť Gringot banky, získať  jej poklady a ovládnuť všetky živé bytosti sveta vrátane ľudí. Podarí sa vám získať čarovné predmety skôr ako to dokáže Ten, ktorý nikdy nespí? 


     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne,  športové hry na multifunkčnom ihrisku, Veľká vodná vojna,  penová párty, Disko veselica  (úvodná diskotéka s  programom), táborák  (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Lov škriatkov (večerná zážitková hra), Noc kúziel (nočná hra),  6 proti 6,   Karneval (maškarná veselica) . Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2022
Akciová cena do 31.3.2022
Cena pre klientov OK od 1.4.2022
Cena pre nových klientov od 1.4. 2022
REP01
1.7.- 8.7. 2022
219,90 €
229,90 €
239,90 €
249,90 €

Poznámky k cenám tábora:

 

14,00 € Povinný príplatok k cene tábora  na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2022.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2022.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2022.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2022.
 

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    
4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Kúpanie v táborovom bazéne.
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    20% /10% DPH + ubytovací poplatok pre OU.