top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
YETI_-_LEFT_SIDE_Grafika_táborová_graf
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Yeti a uletená dedina 2024

Zimný zážitkový tábor pre malé aj väčšie deti.

YET01 - 02.01. – 06.01. 2024

Yeti začiatkom kalendárneho roka, tak ako každý rok, opäť vyrazil na potulky do blízkeho okolia. Hneď na druhý deň jeho pozornosť upútala malá dedina ukrytá v hlbokých horách neznámeho pohoria. Dokonca ju nenašiel ani na svojej cestovateľskej mape.  Územie bolo totiž na jeho šibalskej mape vyznačené tajným písmom, ktoré sa zobrazovalo cestovateľovi raz za desať rokov. A dnes bol práve končil ten desiaty rok a mapa začala vydávať svoje utajené miesta.

Yeti nečakal a okamžite vyrazil do skrytej dediny.  Skoro zistil, že to nie je hocijaká dedina.

Ľudia boli stále vysmiaty, vtipkovali a čo je najlepšie nikdy neboli smutní. Lebo aj tie najväčšie starosti dokázali otočiť na zábavu a tak svoj život trávii celkom v pohode. No keď sa Yeti ráno zobudil so svojou posteľou plávajucou na miestnom jazere, rýchlo pochopil aj keď neveril svojim očiam. A keď ho miestni ľudkovia namotali, že v dedine býva Justin Bieber a miestny klub trénuje Ronaldo s Messim,  bol si istý , že celá dedina je uletená. Najprv Yeti nerozumel ich jazyku až kým nezistil, že ľudkovia jednoducho prvý, tretí a piaty deň sa rozprávaju tak, že vynechaju v každom slove prvé písmenko. Úlety a žartíky boli  na dennom poriadku a zdalo sa, že to nemá konca kraja. Po čase sa ich úletmi a žartíkmi nakazil aj Yeti. A veru neľutoval. Zábavy bolo viac než dosť. Yeti stále vymýšľal úlety a žartíky až zabudol na čas a meno tejto uletenej dediny. Jediné na čo si spomenul bolo to, že tam pestovali repu. Možno to bol námot a možno pravda.  Yeti sa rozhodol, že sa tento rok  do tejto dediny opäť vráti. A odkazuje všetkým malým aj veľkým ak sa chcete prídať a prežiť niekoľko dní v uletenej dedine ste vítaní.

 

Doplnkový program:  Waw diskotéka (chodbovica), uletené torpéda, malá biznis hra,  Zážitkovanie,  Escape room, Večerná hra, Snehová guľa, Bobovanie a sánkovanie, Večerný pop maratón, kúpanie v termálnych bazénoch (za príplatok).

Kód
Termín
Názov
Počet dní
Cena tábora pre OK klientov
Cena tábora pre nových klientov
YET01
02.01.- 06.01. 2024
YETTI A DEDINA
5
149,90 €
169,90 €
Page 1 of 1

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok

bottom of page