top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
YETI_-_LEFT_SIDE_Grafika_táborová_graf
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Yeti a snehové guľôčky 2023

Zimný zážitkový tábor pre malé aj väčšie deti

YET01 - 02.01. – 07 01. 2023

Yeti začiatkom Nového roka opäť vyrazil na bláznivú jazdu zo Severného pólu do blízkeho okolia. Okrem cestovania a surfovania svetom, chce objaviť sedem snehových guličiek (rozumej sedem zázračných vecí). No nik nevie, aké sú to tie guľôčky (zázračné veci). Nikto okrem Yetiho, ktorý však z knihy Bielej medvedice pozná niekoľko indícii. Tak teda pátranie plné zábavy a zážitkov môže začať. Ideme hľadať niečo zázračné, no nevieme čo. Pridáte sa? Na úspešných objaviteľov čaká veľká zimná odmena. Tých menej úspešných si Yeti zoberie na severný pól ako ochranku. Kto to bude?

 

Doplnkový program:  Waw diskotéka (chodbovica), tornáda, torpéda, malá biznis hra,  Zážitkovanie,  Escape room, Večerná hra, Snehová guľa, Bobovanie a sánkovanie, Nebuď mäkkýš (stávková hra), Útek z raja, kúpanie v termálnych bazénoch (za príplatok).

Kód
Termín
Názov
Počet dní
Cena tábora pre klientov Agentúry OK
Cena tábora pre nových klientov
YET01
2.1.- 7.1. 2023
YETTI
6
159,90 €
179,90 €
Page 1 of 1

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok

bottom of page