top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
web pas.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Nekonečný príbeh - Návrat do Fantázie

Rozprávkový tábor pre malé aj veľké deti.

REP 08 - 21.08. - 28.08. 2024

V jednom záhadnom kúte sveta, kde sa stretáva realita a fantázia, žil mladý Sebastián. Jeho oči boli plné zvedavosti, jeho myseľ otvorená pre dobrodružstvá. Jedného dňa, keď sa prechádzal starým kníhkupectvom, natrafil na knihu, ktorá sa zdala byť živá. Na jej obálke sa vznášal symbol dvojhlavého hada, jemne pulzujúci pod dotykom jeho prstov. Keď otvoril túto knihu, slová na stránkach sa začali roztápať a vznikala pred ním živá krajina. Príbeh ožil pred jeho očami, jeho myšlienky sa stávali súčasťou každej stránky. Bolo to, akoby sa stal obyvateľom ríše Fantázie, kde fantázia vytvorila svoju vlastnú realitu.

Sebastián sa nemohol len tak pozerať, ako svet Fantázie mizne pred jeho očami. Pocítil silné volanie na záchranu  tejto ríše, kde sa stretávali bytosti, o ktorých sníval len vo svojich najkrajších snoch. Jeho odhodlanie aby bytosti a krásy tejto ríše nezostali pohltené ničivou prázdnotou ho hnalo dopredu.

Mladý Sebastián bol však viac než len hrdinom príbehu. Mal jedinečný dar – schopnosť vstúpiť do ríše Fantázie nielen skrz slová knihy, ale aj cez vlastné sny. Jeho myseľ bola bránou medzi svetmi, čo ho robilo výnimočným hrdinom na záchranu Fantázie. Napriek svojej mladosti, Sebastián mal múdrosť starého mudrca a odvahu ako udatný rytier. Jeho duša bola naplnená túžbou po dobrodružstvách a jeho myseľ neustále prebývala v hľadaní nových zážitkov. Jeho kroky niesli odhodlanie, zmysel pre spravodlivosť a prítomnosť neodolateľnej zvedavosti.

A tak sa Sebastián rozhodol hľadať nových priateľov, nie len medzi ľuďmi, ale aj medzi tvormi z Fantázie, aby sa spoločne vybrali na nezabudnuteľnú výpravu. Jeho výzva nebola len zastaviť prázdnotu a ničotu, ale tiež obnoviť všetku krásu, ktorú táto ríša kedysi poznala. 

Cez náhodne objavený portál  sa  Sebastián a jeho priatelia ocitli v ríši Fantázie, kde opäť začína útočiť prázdnota a ničota. Portál ich prenesie do malej dediny skrytej v hustých lesoch a nepriechodných močiaroch. Miestni obyvatelia tejto osady poznajú starú legendu o Atreiovi, ktorý prisahal kráľovnej záchranu Fantázie. Táto legenda je vlastne príbeh, ktorý nemá koniec – je nekonečný a nikto nepozná jeho koniec.

Sebastián a jeho noví priatelia boli zasvätení do tejto legendy. Ich úlohou nebolo nájsť len Atreia, hlboko ukrytého v močiaroch a prameňoch, ale aj pomôcť kráľovnej zastaviť ničivú prázdnotu, ktorá sa znovu šírila Fantáziou. 

Noví priatelia Sebastiána sú rozmanitou skupinou bytostí Fantázie: od ušľachtilých elfov po múdrych kúzelníkov a odvážnych dračích bojovníkov. Keď objavili  Atreia a získali  priazeň Draka šťastia Falka, vydali sa na pomoc kráľovnej obnoviť rovnováhu a zastaviť prázdnotu, ktorá sa nemilosrdne ničila  krásu Fantázie.

 

Doplnkový program "ŠIALENÁ FANTASTICKÁ FIESTA" - Veselica plná fantázie a bláznivých hier, "TERMÁLNA TROPICKÁ PÁRTY" - Kúpanie v horúcich prameňoch. "OHNIVÁ PEKÁREŇ  ŠPEKÁČIKOV" - opekanie a rozprávanie príbehov pri  táborovom ohni. "KLIATBA KÚZELNÉHO LESA" – Podvečerná hra so  škriatkami, vílami, drakmi a ďalšími bytosťami. „PAŠERÁCI HVIEZD“ nočná napínavá hra. ŠIESTI PROTI ŠIESTIM  - uletená súťaž medzi svetmi fantázie. „POHÁR VÍŤAZOV“ – športovo zábavné hry.

"Pripravte sa na dobrodružstvo! Otvárame brány do fantastického sveta pre všetkých odvážnych kamarátov vo veku od 7 do 14 rokov. Zažite nekonečné dobrodružstvo a ponorte sa do príbehu plného kúziel, tajomstiev a úžasných výziev. Pridajte sa a stanete sa súčasťou nekonečného  príbehu!"

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2024
Akciová cena do 31.03.2024
Cena pre klientov OK od 01.04.2024
Cena pre nových klientov od 01.04. 2024
REP 08
21.8. - 28.8.
254,00 €
264,00 €
274,00 €
284,00 €

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2024.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2024.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2024.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2024.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

 

bottom of page