Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
REP 08 Strom želaní.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

STROM ŽELANÍ

Rozprávkový tábor o tajomnom strome,  
ktorý splní úprimné, bláznivé ale aj a tajné želania.

REP08 - 19.8. - 26.8.2022

     Poznáme to všetci. „Kde bolo tam bolo.... „ Áno presne tak začína každá správna rozprávka. Kde bolo tam bolo, kde sa piesok lial a voda sypala stál veľmi záhadný strom. Cez deň strom nikto nevidel ale keď nastala tmavá noc, zažiaril všetkými možnými farbami svetla. Jedného dňa však strom prestal žiariť. Na jeho dušu dopadol smútok. A keď ste smutný nemáte chuť ani rozprávať nieto ešte žiariť a rozdávať radosť či plniť tajné želania výmenou za dobré skutky.  Do tajomnej a nádhernej ríše Entov vtrhla armáda krutých homo-termitov. Stromy boli nielen ich živou potravou ale aj vzácnou surovinou pre rozmary ziskuchtivých votrelcov.  Bez stromov nebude žiadny život, žiadne želania, sny či šťastie. Bez stromov ostane na svete len púšť. Jediný, kto môže zachrániť ríšu Entov a Strom želaní, je prírodná sila Elementov. K tomu však treba veľa dobrých skutkov a ešte viac odvážnych detí. Detí, ktoré milujú vodu, oheň, zem, hviezdy, slnko či vietor. Si pripravený zachrániť Strom želaní, ríšu Entov  alebo zveríš svoju budúcnosť homo-termitom, svojmu gauču, domácej TV či mobilu? 


DOPLNKOVÝ PROGRAM


V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach, športové hry na multifunkčnom ihrisku,   penová party, Veľká vodná vojna,  Veselá tancovačka  (úvodná diskotéka s dobrodružným programom), Oheň života (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Lovecká sezóna (večerná zážitková hra), Nočný Enti (nočná hra), Karneval  (maškarná veselica), Chodník múdrych. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.20212
Akciová cena do 31.3.2022
Cena pre klientov OK od 1.4.2022
Cena pre nových klientov od 1.4. 2022
REP 08
19.8.- 26.8. 2022
219,90 €
229,90 €
239,90 €
249,90 €

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2022.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2022.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2022.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2022

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Kúpanie v táborovom bazéne.
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    20% /10% DPH + ubytovací poplatok pre OU.