top of page
  • Writer's pictureCK Agentura OK

Vitajte na nových stránkach Cestovnej kancelárie Agentúra O.K. Voľný čas

Už je tomu 28 rokov čo sa venujeme deťom, tínedžerom, rodičom, učiteľom a dospelákom, teda všetkým tým, ktorí túžia po skutočnej energii zážitkov, po jedinečnosti nášho prostredia, po originalite našich táborov, po hravom programe tajomných škriatkoch z útulnej školy v prírode, či po ozdravnom relaxe liečivých prameňov a životnej energii z čistej prírody okolitých Štiavnických hôr.

Počas tejto doby získavania skúseností, dobrého mena, uznania od detí, rodičov a učiteľov sme spolu objavili nielen talentovaných animátorov, oddielových vedúcich, ale aj veľa úžasných detí, bez ktorých by sme nevedeli vytvoriť tento magický svet a naplniť každého z nás nádherným pocitom zdravého bytia.


Počas tejto doby sme dospeli k poznaniam, ktoré sa stali základom našej práce, našej existencie, pilierom našej prosperity a stability. Už dávno vieme, že...

... Netreba byť veľkou firmou - obrovskou cestovnou kanceláriou (s bombastickou reklamou), na to aby sme boli skutočne dobrí v tom čo robíme. O našej kvalite – našom bytí či nebytí rozhodujú iba naši malí a veľkí hostia. A sme nielen hrdí ale aj radi, že sme našich malých aj veľkých návštevníkov a kamarátov za túto dobu nesklamali.


Nie sme samozrejme dokonalí, nemáme hviezdičky za ubytovanie a množstvo konzumných a komerčných atrakcii, ktoré podľa nás do prírody nepatria, ale sme úprimní, pozorní, starostliví a máme radosť z toho keď je náš malý a veľký hosť spokojný. Máme radosť keď o nás hovoria viac ako týždeň. Máme radosť z toho keď ostávame dlhodobo v spomienkach iných. Naše poznanie sa dá najlepšie vyjadriť starou múdrosťou...


„Ľudia časom zabudnú na to čo ste povedali

Ľudia časom zabudnú na to čo ste napísali

Ľudia časom zabudnú na to čo u vás videli

Ľudia však nezabudnú na to ako sa u vás cítili a čo s vami zažili.“


... Na rozdiel od „veľkokapacitných stredísk niekedy pripomínajúcich kuracie farmy, postavené pre biznis“ , neberieme svojich klientov ako čísla ale ako hostí, na ktorých sa tešíme, z ktorými prežijeme opäť niečo úžasné, čo nás obohatí, čo urobí všetkým radosť zo spoločného zážitku v tábore, v škole v prírode alebo na relax pobyte.

... Cítiť sa dobre, načerpať čistú energiu z prírody a jej elementov, nájsť vnútorný pokoj, získať nové zážitky, veľa priateľov, zabaviť sa, to je to na čom stojí naša práca, naša snaha a náš vzťah k malým aj veľkým hosťom našej chaty.


A nakoniec je tu naša nová web stránka. Robená pocitovo pre vás, pre všetkých, ktorí nás už poznajú a ale aj pre tých, ktorí nás v budúcnosti chcú navštíviť. Prichádza ďalšia sezóna a my vám ponúkame tak ako každý rok svet plný objavov, dobrých kamarátov a prázdninový život plný radosti a zábavy. Niektorí z vás do sveta zážitkov vstúpia prvý raz, niektorí sa opäť vrátia aby objavili už zabudnutý svet čarovných hier a dýchali vôňu dobrodružstva. Všetci stále túžime po nových zážitkoch, nových dobrodružstvách a nových priateľoch. Je však na každom z nás ako sa rozhodne. K vášmu rozhodnutiu možno pomôže aj táto stránka CK Agentúry O.K. Voľný čas.


S úctou Váš


Ladislav Moško

alias Veľký brat
bottom of page