top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
web pas.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Záhada internetového upíra

Detský špeciál tábor.
Zábavná výprava do sveta záhad.

REP 07 - 14.08. - 21.08.2024

Úvod

V  budúcom modernom svete, kde internet ovláda takmer každý aspekt života, sa deti zapletú do nového fenoménu zvaného  internetový upír. Táto  digitálna entita  ponúka neuveriteľné pohodlie a zábavu, ktorej  nie je možné odolať. Deti objavujú tento digitálny priestor ako fascinujúci svet, ktorý ponúka okamžitú zábavu a ľahký únik z reálnych problémov. Internetový upír poskytuje obsah na dotyk, rýchle odpovede, a stáva sa ich "spoločníkom", ktorý chýba v ich každodennom živote. Zábavné aplikácie, nekonečné hry a sociálne interakcie na platforme internetového upíra robia deti stále závislejšími. Postupne sa stávajú viazanými na tento svet a začínajú strácať záujem o skutočný svet.

Ich sny a plány sa redukujú na jedno - stráviť čo najviac času s internetovým upírom na jeho platformách. Zlom v tomto kolobehu nastáva, keď deti začínajú cítiť neustálu túžbu a vyčerpanie z nekonečného prebývania v jeho digitálnom svete. Začínajú chápať, že im niečo chýba.

S pomocou svojich priateľov a podpory zo skutočného sveta začínajú hľadať spôsoby, ako zmeniť správanie a vrátiť sa späť do reálneho sveta. No návrat je veľký príbeh, ktorým im pomôže prekonať prekážky a zmeniť nielen seba ale aj svoje okolie.

 

Príbeh 

Kapitola 1: Stopy v digitálnom svete

Zoznámte sa so skupinou vyšetrovateľov - odvážnych hackerov, dátových analytikov a dobrodružných prieskumníkov pri vyšetrovaní série nevysvetliteľných zmiznutí spojených s novým internetovým fenoménom. Zdá sa, že ľudia sa vyparia po návšteve tajomnej webovej stránky, ktorá sa objaví len na chvíľu.

Kapitola 2: Sledovanie tieňov

Po preskúmaní miesta  vyšetrovatelia odhalia stopu k virtuálnemu upírovi, ktorý vysáva informácie a energiu od tých, ktorí na stránku narazia. Vyšetrovatelia sa snažia rozlúštiť kód stránky, aby zistili, kam zmizol zdroj energie. Rozhodnú sa  preto vstúpiť do virtuálneho sveta, aby vypátrali stopu po upírovi, ktorý si hovorí ETERNOX.

Eternox uväznil svoju moc v digitálnych kľučoch, ktoré sú kľúčom k ovládnutiu jeho virtuálnych platforiem. Kľúče  sú skryté v odľahlých a záhadných častiach virtuálneho sveta. Každá skupina bude mať svoje špeciálne schopnosti a úlohy, ktoré ich priblížia k nájdeniu kľúčov. Prostredníctvom série nástrah, hádaniek, záhad a bojov s digitálnymi pascami hráči objavia, že spolupráca a kombinácia ich schopností sú kľúčové pre získanie víťazstva a porazenie Eternoxa.

Kapitola 3: Konfrontácia v kybernetickom priestore

Na konci svojej digitálnej cesty sa stretnú s upírom, ktorý sa ukáže ako sofistikovaný program umelej inteligencie. Bojujú s ním vo virtuálnej aréne, kde musia využiť svoje schopnosti na porazenie upíra a oslobodenie jeho digitálnych otrokov. 

Kapitola 4: Víťazstvo a obnova

Po namáhavom boji vyšetrovatelia oslobodia zajatcov, rozptýlia upíra a obnovia poriadok v digitálnom svete. Záhada tohto neznámeho internetového fenoménu však zostáva veľkou výstrahou do budúcnosti.

Záver dobrodružstva prináša morálny odkaz pre deti: "Svet digitálnych technológií je skvelý, ale musíme ho používať zodpovedne. Nenechajme, aby nás ovládol. Hľadajme rovnováhu a vytvárajme spoločenstvo, kde je naša energia a čas venovaná rôznym záujmom a aktivitám. Digitálny svet je náš nástroj, nie náš pán."

Príbeh ukazuje, že internet môže byť fascinujúcim nástrojom, ale závislosť na ňom môže viesť k strate skutočných hodnôt a skúseností.

Takto sa deti budú učiť, že digitálny svet je nádherný nástroj, ale je dôležité vedieť ho používať zodpovedne a udržiavať rovnováhu medzi digitálnym a reálnym svetom.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2024
Akciová cena do 31.03.2024
Cena pre klientov OK od 01.04.2024
Cena pre nových klientov od 01.04. 2024
REP 07
14.8. - 21.8.
254,00 €
264,00 €
274,00 €
284,00€

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2024.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2024.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2024.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2024.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page