top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
07 PÁS - Budovať a brániť formát jpg.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Budovať a brániť ...

Fun retro detský tábor pre užívateľov sociálnych sietí 
Zábavná výprava do čias pionierov .

REP 07 - 14.08. - 21.08.2023

Na vaše deti v tomto  tábore čaká mierny retro šok. Ich táborový život bude ovplyvňovať tajná pionierska organizácia PAT A MAT, ktorá sa bude snažiť vychovať zábavnou formou z  vašich detí dobrých „pionierov“. Okrem pozdravu „Budovať a brániť náš tábor“ to bude kopec zábavných hier z čias minulých,  keď niektorí z dospelákov povinne stepovali v tejto detskej organizácii. Pioniersky odznak a šatka a biele tričko či košeľa je len začiatok hry. Okrem ranných rozcvičiek a veselých nástupov, deti čaká veľa bobrikov, úloh a hier upravených na dnešné časy. Nebude chýbať ani šport,  mega kvíz dnes známy ako escape room,  Deň darčekov a  kamarátov kde na deti čaká kreatívny program. Večer to bude stráženie tábora a táborovej vlajky pred prípadným zlodejom. Deň dobrých skutkov v blízkej obci určite preverí komunikačné schopnosti detí a ochotu pomáhať starším ľuďom. Táborák s gitarou a s vlastnoručným opekaním špekáčikov nad táborovým ohňom bude pre mnohé deti určite zážitok.   Našim cieľom nie je obmedzovať deti ale priblížiť im ako prežívali pioniersky tábor generácie ich rodičov a tak prispieť k ich fyzickej a  mentálnej zdatnosti a k vzájomnému rešpektu.

V doplnkovom programe čaká deti kúpanie v termálnych bazénoch v Sklených Tepliciach, športové hry a turnaje  na multifunkčnom ihrisku (futbal, stolný tenis, vybíjaná), Táborový oheň s opekaním špekáčikov + nočná hra PAŠERÁCI, MY MÁME PRÍMA RODIČE - retro diskotéka hitov z 80 tých a 90  tých rokov, UROB SI SÁM -  základné zručnosti našich dedov a babičiek, ODDIEL BAVÍ ODDIEL – večer  prekvapení a originálnych nápadov pionierov a ich programov, MISS PIONIERKA VS MR. PIONIER  – súťažný večer pionierov, VLAJKA - akčná večerná hra , OHEŇ – keď hliadka musí založiť  a udržať svoj oheň (nočná hra), ROBOTNICA - Návšteva včelárskej farmy, DNES ŽARIVO NÁM SLNKO SVIETI – podvečerná výprava  na kopec BIMBÍZ za západom slnka. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov. V prípade zlého počasia zmena programu vyhradená.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2023
Akciová cena do 31.03.2023
Cena pre klientov OK od 01.04.2023
Cena pre nových klientov od 01.04. 2023
REP 07
14.08.- 21.08.
240,90 €
250,90 €
260,90 €
270,90 €

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2023.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2023.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2023.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2023.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page