Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
REP 07 Kráľovstvo rebelov.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

KRÁĽOVSTVO MALÝCH REBELOV 

Alebo ako dostať deti na letný tábor
Detský tábor plný úletov, námotov a bláznivých príbehov

REP07 - 12.8. - 19.8.2022

     Kedysi dávno pradávno, keď ešte neexistoval svet ako ho poznáme dnes, vesmírom putovala kométa DIVOCH 07.  Na tejto super kométe putovala civilizácia vesmírnych Rebelov, ktorej vládol Rebélius Trikus I. Rebeli postupne preskúmali všetky galaxie a čierne diery až narazili na poslednú. Vďaka tejto diere a jej  kolotoču naskočili na  špirálu mliečnej dráhy, ktorá ich odstredivo vystrčila až k našej planéte. Kométa vrazila do Zeme takou silou, že „Doba ľadová“ skončila v priebehu niekoľkých týždňov a vesmírny Rebeli sa rozhodli usadiť práve tu na okraji našej galaxie. No Rebélius Trikus I. veľmi rýchlo zistil, že ak sa chcú udomácniť  na našej rozkošnej planéte, musí veľmi rýchlo prevychovať  a domestikovať všetkých rebelov. Založil prvé pozemské kráľovstvo rebelov zvané REBELIÓN a vyzval všetkých rebelov aby sa ukľudnili. Tých hyper aktívnych odmenil za ich ohnivú náturu a prínos k budovaniu REBELIÓNU. Daroval im poukaz do svojho super strediska zvaného TÁBOR  REBELOV  REPIŠTE. Podarí sa Rebéliusovi I. zo svojich malých rebelov urobiť super deti?


V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku,  penová party, Veľká vodná vojna,  Machrovačka  (úvodná diskotéka s programom), Ohnivá noc (Táborový oheň s opekaním špekáčikov),   Karneval (maškarná veselica), Som rebel  (večerná hra), Strážca svetla (zážitková nočná hra), DIVOCH 07 (večerná hra), Ranná rosa. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2022
Akciová cena do 31.3.2022
Cena pre klientov OK od 1.4.2022
Cena pre nových klientov od 1.4. 2022
REP 07
12.8.- 19.8. 2022
219,90 €
229,90 €
239,90 €
249,90 €
Page 1 of 1

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2022.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2022.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2022.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2022.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Kúpanie v táborovom bazéne.
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    20% /10% DPH + ubytovací poplatok pre OU