top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
02 PÁS - Galaxia zázrakov formát jpg.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Galaxia zázrakov

V Y P R E D A N É 

REP 02 - 08.07. - 15.07.2023

Deti sa na úvod tábora ocitnú na planéte Dehtes, ktorá má štyri mesiace Bryat, Sisunont, Ges´tea Nenapth. Farba oblohy je krémová miestami dymová,  najnižšia teplota 12 stupňov Celzia a najvyššia 68 stupňov Celzia.  Priemerná teplota na povrchu je 40 stupňov Celzia,  53% povrchu tvorí voda a 47% pevnina. Planéta je vhodná len pre základný život, deň trvá  27 hodín a rok 6 pozemských rokov.  Planéta Dehtes je však už ťažko obývateľná.  Jej atmosféra je vážne poškodená a celej civilizácii hrozí, že život ako taký na nej zanikne. Ľudia sa preto rozhodnú urýchlene hľadať  iné miesto na život v najbližšej galaxii. Začnú pripravovať misiu mladých kadetov na hľadanie nového domova. Šesť posádok musí urýchlene objaviť správne miesto – planétu pre ďalší život v našej  galaxii. Na úvod sú kadeti rozdelení do šiestich posádok.  Musia zvládnuť rôzne skúšky a úlohy aby boli dobre pripravení na hľadanie novej planéty.  Od rýchlosti misie závisí osud celej civilizácie. Na výprave ako aj v samotnej hre čaká kadetov nielen veľa úloh, skúšok a záhad ale aj kopec zážitkov. Tá prvá komplikácia nastane hneď po štarte, keď ich čas a priestor posunie do budúcnosti k novej galaxii nabitej dobrou energiou, ktorú kadeti nazvali neskôr Galaxiou zázrakov. Podarí sa kadetom objaviť tú správnu planétu? Si pozvaný na túto táborovú vesmírnu misiu, kde ťa okrem dobrých kamarátov čaká aj veľa zábavy a zážitkov. Pridáš sa ?

V doplnkovom  táborovom programe zažiješ  kúpanie v termálnych bazénoch v Sklených Tepliciach, športové hry a turnaje  na multifunkčnom ihrisku (futbal, stolný tenis, vybíjaná), AKADÉMIU  KADETOV – zábavnú prípravu detí na vesmírnu misiu , HVIEZDNU PARTY - Uvítaciu párty v štýle celebrít, KASÍNO LAS VEGAS, Večernú hru  MAY DAY TRANSPORT, Hapening  KADETI VERSUS VELITELIA, TÁBOROVÝ OHEŇ s opekaním špekáčikov + nočnú pátraciu hru PRIESKUM a akčnú hru GALAXIA ZÁZRAKOV. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov. V prípade zlého počasia zmena programu vyhradená.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2023
Akciová cena do 31.03.2023
Cena pre klientov OK od 01.04.2023
Cena pre nových klientov od 01.04. 2023
REP 02
08.07.- 15.07.
240,90 €
250,90 €
260,90 €
270,90 €

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2023.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2023.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2023.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2023.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page