top of page
Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
Web pas.jpg
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Deti z iného sveta

Fantasy až sci-fi tábor pre vaše deti.

REP 02 - 06.07. - 13.07.2024

V našom novom táborovom príbehu existuje tajomné miesto, do ktorého sa môžu dostať deti z rôznych dimenzií pomocou starého portálu. Každé dieťa má jedinečné schopnosti a zručnosti, ktoré sú dôležité pre jeho svet. Niektoré deti pochádzajú z Ohnivej ríše vysokej fantázie s mágiou a dračími bytosťami, ďalšie z futuristického sveta hviezd plného technológií a robotov, ďalšie z Vodného sveta pod hladinou mora a iné z Paralelného sveta harmónie technológií a prírody alebo z Vesmírneho sveta kolonizácie. Ich stretnutie na tomto mieste a v tejto dobe nie je však náhodné. Stretávajú sa s veľkou túžbou a  cieľom spoločne vytvoriť  a zažiť niečo úžasné.

Existuje inteligentná energia, ktorá môže byť vytvorená spojením jedinečných darov a schopností každého dieťaťa z týchto svetov. Táto energia by mohla byť kľúčom k novému začiatku a rozkvetu v ich svetoch. 

No deti z iných svetov sa rozhodnú vytvoriť úplne novú dimenziu – vlastný svet lepší ako ten, z ktorého prichádzajú. K tomu treba získať 6 artefaktov (magických predmetov) z vody, ohňa, zeme, vetra, hviezd a svetla. Okrem toho každé dieťa musí prispieť so svojimi jedinečnými schopnosťami k oživeniu artefaktu - jedno s energiou, iné s vedomosťami, ďalšie s kreativitou a tak ďalej. Lebo len spoločnými silami dokážu aktivovať a použiť všetky artefakty.

Cieľom nového príbehu je  aby sa deti bavili, učili sa spolupracovať a objavovali nové veci spolu so svojimi rovesníkmi, čím by sa vytvorila skvelá skupina detí, ktorá si bude navzájom pomáhať a podporovať sa. ČO TY NA TO? SI DIEŤA Z INÉHO SVETA?

Doplnkový program 

Stavba vlastných svetov blízkom okolí. Deti sa pustia do tvorby vlastných svetov v tajomných kútoch okolia, kde záhady prírody a fantázie ožívajú. Kúpanie v tajomných termálnych bazénoch v Sklených Tepliciach. Ponoríme sa do tajomných vôd termálnych bazénov, kde sa nesie prastaré tajomstvo zdravia ako poklad z minulosti.

RÁD ELEMENTOV  - Prežijeme viac než len hry - odhalíme tajomstvá prírody a pocitov cez sériu úžasných aktivít. NOČNÁ VÝPRAVA LOVCOV ARTEFAKTOV. Zapojte sa do nočného dobrodružstva v hľadaní skrytých artefaktov v temnote nočnej prírody. ŠIESTI PROTI ŠIESTIM. Zábavný duel. Vstúpime do veľkého súboja zážitkov a zábavy.VEČERNÁ PÁTRAČKA s úlohami: rozpletajte záhadné zápletky cez večerné hry a úlohy, ktoré ponúkajú nečakané prekvapenia. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 16 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov. V prípade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.02.2024
Akciová cena do 31.03.2024
Cena pre klientov OK od 01.04.2024
Cena pre nových klientov od 01.04. 2024
REP 02
06.07.- 13.07.
254,00 €
264,00 €
274,00 €
284,00 €

Poznámky k cenám tábora:


14,00 € Povinný príplatok k cene tábora na stravovanie pre účastníkov starších ako štrnásť rokov.


* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2024.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2024.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2024.
**** Táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2024.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA
•    4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).
•    Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).
•    Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).
•    Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam).
•    Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti).
•    Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží.
•    Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v táborovej hre.
•    Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
•    DPH + ubytovací poplatok pre OU.

bottom of page