Yeti a cesta do Hollywoodu

detský zimný tábor

KÓD Termín tábora Názov
tábora
Dní Cena pre klientov OK Cena pre nových klientov
YET01 02.01.- 07.01. 2018 Yeti a cesta
do Hollywoodu
6 69,90 € 79,90 €

 

Na poslednej Yetiho výprave sa našej odvážnej posádke podarilo objaviť rôzne bláznivé potvory, všakovaké príšerky, fantastické obludy či šialene hyperaktívne kreatúry. Celý tento drobizg, ako ich nazval Yeti, bol neuveriteľne prítulný a zvedavý na všetko nové čo sa dialo okolo nich. Yeti okamžite dostal nápad. Ukážeme ich všetkým ľuďom – nech sa s nimi zoznámia – a možno si ich obľúbia a stanú sa z nich známe tváre – celebrity. Ale ako z týchto nemotorných strašidiel urobiť hviezdy? Jednoducho! Celý tento bláznivý cirkus sa musí vypraviť do Hollywoodu vraj je tam továreň, v ktorej vyrobia z každého čuda celebritu . Toto znie celkom lákavo. Nemyslíte D R O B I Z G ?
Takže neváhajte a poďte všetci s nami - čaká vás továreň na snívanie .... Čaká na vás H o l l y w o o d
V doplnkovom a večernom programe čaká na deti kúpanie v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach, športové hry na multifunkčnom ihrisku, sánkovanie a bobovanie, stavanie snežných príbytkov, snehová párty, strašidelná veselica malých strašidiel, nočná hra s obludami v pätách, vedúci kontra príšerky . Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 17 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

 

Cena tábora zahrňuje:

Ubytovanie 4/2 lôžkové izby s balkónom, vybavené sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe).

Stravovanie v rozsahu plnej penzie ( 5 x denne, domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi).

Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu).

Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám).

Školený tím animátorov s pedagogickou praxou.

Kúpanie v liečivých bazénoch miestnych kúpeľov Sklené Teplice (1x).

Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží. Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre .

Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + 20% DPH a ubytovací poplatok.