Objednať tábor

Názov - Hrdinovia

Termín tábora - 08.07.- 15.07. 2020 (8 dní)

Akciová cena do 28.2.2020 - 189,90 €*

Akciová cena do 31.3.2020 - 199,90 €**

Cena pre klientov OK od 1.4.2020 - 209,90€***

Cena pre nových klientov od 1.4. 2020 - 219,90€****

Kód tábora - REP02

Hrdinovia hviezdnych svetov - Návrat Padawanov

Fantasy detský tábor inšpirovaný filmovou ságou Hviezdne vojny

Hviezdna vojna medzi kadetmi a  vírusom XERXES skončila víťazstvom mladých kadetov. Planéta Kryptón sa ubránila a Skylight sa vydal na cestu domov s celou posádkou kadetov. No na planétu ZEM nedorazil.  Stratil sa za veľmi záhadných okolností.  Miesto skutočného Skylightu pristál na planéte Zem jeho klon bez akejkoľvek posádky. Našťastie palubný denník klonu si uchoval svoju dráhu, takže bolo jasne vidieť, z ktorej časti vesmíru štartoval.  Bola to tajomná čierna hviezda, ktorá sa !kŕmila! energiou celého vesmíru. Je možné aby kadeti uviazli v blízkosti hviezdy?  Na záchrannú misiu však treba skúsených kadetov. Jedine PADAWANI - učni majstra  Yodu to môžu dokázať. Možno to budeš práve ty, kto sa stane Padawanom a zachráni stratenú posádku kadetov.

V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne,  športové hry na multifunkčnom ihrisku, Veľká vodná vojna,  penová párty,  Večer super deti (úvodná diskotéka s  programom), Planéta ohňa  (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Vesmírna búrka (večerná zážitková hra),  Prieskum  (nočná hra),  Kadeti kontra strážcovia (zážitková hra), Karneval (maškarná veselica), Akadémia Padawenov. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Poznámky k cenám tábora:

* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2020.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2020.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2020.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2020.

Cena tábora zahrňuje:

 • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým
  zariadením (sprcha + WC na izbe)
 • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)
 • Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)
 • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)
 • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)
 • Kúpanie v táborovom bazéne
 • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží
 • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre
 • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
 • 20% /10% DPH a ubytovací poplatok