Objednať tábor

Názov - Fantastické deti

Termín tábora - 19.08.- 26.08. 2020 (8 dní)

Akciová cena do 28.2.2020 - 189,90 €*

Akciová cena do 31.3.2020 - 199,90 €**

Cena pre klientov OK od 1.4.2020 - 209,90€***

Cena pre nových klientov od 1.4. 2020 - 219,90€****

Kód tábora - REP08

Fantastické deti a ich výskyt

Detský zážitkový tábor

Ak hľadáte fantastické miesto, kde sa vyskytuje najviac fantastických detí, tak ste na správnom mieste. DETSKÝ TÁBOR REPIŠTE a všetky deti zažijú veci,  ktoré sa len tak doma nezažijú.  Deti sa ocitnú v krajine plnej fantastických možností. Táborová FB – Fantastik Bank otvorí účet každému kto o to požiada.  Klient, ktorý dokáže získať v hrách čo najviac kreditov  si môže dovoliť kúpiť a využiť rôzne fantastické veci na svoje pobavenie alebo na úlet.  

V jednotlivých zážitkových hrách a aktivitách ako zábava,  hudba, šport, umenie, biznis, humor, príroda,  video atď tak môžu získať  pekný balík kreditov. Ale nebude to také jednoduché. Ich protivníkom v tejto novej hre bude aj pán fenomén zvaný NUDA, ktorý  urobí všetko preto aby zabránil deťom získavať zážitky (kredity)a bude ponúkať atraktívne leňošenie,  čumenie do mobilu, viachodinové sedenie pri okne, či ležanie na svojej posteli, táranie od vetra, samozrejme zadarmo bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku,  penová party, Veľká vodná vojna,  Machrovačka  (úvodná diskotéka s programom), Ohnivá noc (Táborový oheň s opekaním špekáčikov),  Fantasy karneval (maškarná veselica), Pašeráci  (večerná hra), Únos  (zážitková nočná hra), Súmrak (večerná hra), Ranná rosa  (skúšky z lesa).  Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov

Poznámky k cenám tábora:

* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2020.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2020.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2020.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2020.

Cena tábora zahrňuje:
 • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým
  zariadením (sprcha + WC na izbe)
 • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)
 • Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným  autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)
 • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)
 • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou  (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)
 • Kúpanie v táborovom bazéne
 • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží
 • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre
 • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.
 • 20% /10% DPH a ubytovací poplatok