Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

Strážcovia

Detský tábor plný rozprávkových príbehov 

REP08 - 19.8. - 26.8.2021  

Deti milujú rozprávky. Radi ich čítajú, počúvajú alebo sledujú. Fantastické postavy a príšerky, akčné, romantické a dobrodružné príbehy, napätie a dobrý koniec na poslednú chvíľu, je to, čo deti očakávajú od každej rozprávky. V tábore Strážcovia príbehov zažijete každú rozprávku naživo (teda na vlastnej koži). Či už budeš ratovať Karkulku, alebo riešiť záhadu kameňa mudrcov, ťahať Shreka z blata, či loviť morskú pannu, unikať pred pirátmi z Karibiku, prípadne ochraňovať Harryho pred kúzlami, vždy to bude tvoj príbeh, ktorý si každý deň vyberieš od veľkého knihovníka - strážcu príbehov. Koniec každého príbehu máš vo svojich rukách. V tom tvojom vyhrá dobro alebo zlo? Stačia na to dve veci - prísť na tábor a začať hrať svoj príbeh....

 

     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku, penová party, Veľká vodná vojna, Machrovačka (úvodná diskotéka s programom), Ohnivá noc (Táborový oheň s opekaním špekáčikov), Fantasy karneval (maškarná veselica), Pašeráci (večerná hra), Únos (zážitková nočná hra), Súmrak (večerná hra), Ranná rosa  (skúšky z lesa). Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok

Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

© 2021 Fun and Adventure pre Agentúra O.K. Voľný čas spol. s r.o.