Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
STR%C3%81%C5%BDCOVIA%20-%20LEFT%20SIDE%2
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Strážcovia

Detský tábor plný rozprávkových príbehov 

REP08 - 19.8. - 26.8.2021  

Deti milujú rozprávky. Radi ich čítajú, počúvajú alebo sledujú. Fantastické postavy a príšerky, akčné, romantické a dobrodružné príbehy, napätie a dobrý koniec na poslednú chvíľu, je to, čo deti očakávajú od každej rozprávky. V tábore Strážcovia príbehov zažijete každú rozprávku naživo (teda na vlastnej koži). Či už budeš ratovať Karkulku, alebo riešiť záhadu kameňa mudrcov, ťahať Shreka z blata, či loviť morskú pannu, unikať pred pirátmi z Karibiku, prípadne ochraňovať Harryho pred kúzlami, vždy to bude tvoj príbeh, ktorý si každý deň vyberieš od veľkého knihovníka - strážcu príbehov. Koniec každého príbehu máš vo svojich rukách. V tom tvojom vyhrá dobro alebo zlo? Stačia na to dve veci - prísť na tábor a začať hrať svoj príbeh....

 

     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku, penová party, Veľká vodná vojna, Machrovačka (úvodná diskotéka s programom), Ohnivá noc (Táborový oheň s opekaním špekáčikov), Fantasy karneval (maškarná veselica), Pašeráci (večerná hra), Únos (zážitková nočná hra), Súmrak (večerná hra), Ranná rosa  (skúšky z lesa). Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2021
Akciová cena do 31.3.2021
Cena pre klientov OK od 1.4.2021
Cena pre nových klientov od 1.4. 2021
REP 08
19.8.- 26.8. 2021
199,90 €
209,90 €
219,90 €
229,90 €

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok