Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

Hobitinec

Veľké udalosti z malej ríše Hobitkov

REP 02 - 8.7. - 15.7.2021 

Na úvod tábora sa deti ocitajú v Grófstve v tzv. hobitskej ríši Stredozeme. Čarodejník Gandalf Biely prvú noc osudu zmenil deti na malých Hobbitkov. Kúzlom premeny sa Hobitkovia dostali priamo do usadlosti Hobitinec. Deti postupne spoznávaju život malých hobbitkov a učia sa rôznym zručnostiam. Keď však do Stredozeme vtrhnú hordy Škretov a Orkov, Hobitkov ochráni sama príroda. Hobitkovia sa rozhodnú požiadať o pomoc armádu trpaslíkov.No najprv treba nájsť Gandalfa, lebo jedine on im môže pomôcť na ich spoločnej dobrodružnej výprave za slobodou.

 

     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku, Veľká vodná vojna, penová párty, Večer tance hobbitkov (úvodná diskotéka s  programom), Ohnivá noc (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Nočná búrka (večerná zážitková hra), Prieskum (nočná hra), Hobitkovia kontra Orkovia (zážitková hra), Karneval (maškarná veselica), Chodníky mudrych. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok

Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

© 2021 Fun and Adventure pre Agentúra O.K. Voľný čas spol. s r.o.