Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
HOBITINEC_-_LEFT_SIDE_Grafika_t%C3%83%C2
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Hobitinec

Veľké udalosti z malej ríše Hobitkov

REP 02 - 8.7. - 15.7.2021 

Na úvod tábora sa deti ocitajú v Grófstve v tzv. hobitskej ríši Stredozeme. Čarodejník Gandalf Biely prvú noc osudu zmenil deti na malých Hobbitkov. Kúzlom premeny sa Hobitkovia dostali priamo do usadlosti Hobitinec. Deti postupne spoznávaju život malých hobbitkov a učia sa rôznym zručnostiam. Keď však do Stredozeme vtrhnú hordy Škretov a Orkov, Hobitkov ochráni sama príroda. Hobitkovia sa rozhodnú požiadať o pomoc armádu trpaslíkov.No najprv treba nájsť Gandalfa, lebo jedine on im môže pomôcť na ich spoločnej dobrodružnej výprave za slobodou.

 

     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti kúpanie v táborovom bazéne, športové hry na multifunkčnom ihrisku, Veľká vodná vojna, penová párty, Večer tance hobbitkov (úvodná diskotéka s  programom), Ohnivá noc (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Nočná búrka (večerná zážitková hra), Prieskum (nočná hra), Hobitkovia kontra Orkovia (zážitková hra), Karneval (maškarná veselica), Chodníky mudrych. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2021
Akciová cena do 31.3.2021
Cena pre klientov OK od 1.4.2021
Cena pre nových klientov od 1.4. 2021
REP 02
8.7.- 15.7. 2021
199,90 €
209,90 €
219,90 €
229,90 €

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok