Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
D%C5%BDUMAND%C5%BDI%20-%20LEFT%20SIDE%20
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Džumandži

Vitajte v džungli zážitkov a hier - 1. level

REP 01 - 1.7. - 8.7.2021 

V novom detskom tábore bude rozhodovať o zážitkoch detí jedna malá vec zvaná KOCKA.  Ak hodíte to správne číslo, budú sa diať rôzne veci. Ale ak hodíte nesprávne správne číslo, budú sa diať „hrozne dobré veci“. Kocka vám bude každý deň robiť zle, aby vám bolo dobre. Bude vás „džubať“, prenasledovať, vďaka nej môžete vyhrať alebo aj prehrať. S kockou zažijete iné veci ako doma pred TV. Vstúpite do sveta jedinečnej prírodnej hry, ktorá vás načisto zmení. Okrem kufra špinavých ponožiek a tričiek si domov určite prinesiete aj kufor zážitkov, ktoré budete vybaľovať celý život. Nuž teda, ak hodíš číslo šesť, čaká ťa ... (to sa už dozvieš na tábore Džumandži).

 

     V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne,  športové hry na multifunkčnom ihrisku, Veľká vodná vojna,  penová párty, Disko veselica  (úvodná diskotéka s  programom), táborák  (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Pašeráci  (večerná zážitková hra), Cesta odvážnych  (nočná hra),  Štrk kontra krabica,   Karneval (maškarná veselica) . Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať  veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2021
Akciová cena do 31.3.2021
Cena pre klientov OK od 1.4.2021
Cena pre nových klientov od 1.4. 2021
REP01
1.7.- 8.7. 2021
199,90 €
209,90 €
219,90 €
229,90 €

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie  do  31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienický zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov  a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí.

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok