Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

Brána hviezdneho času

Návrat do budúcnosti – sci-fi tábor o budúcnosti a minulosti detí

REP07 - 12.8. - 19.8.2021

Svet sa stratil a naša civilizácia, podobne ako Atlantída, skončila  na dne oceánov. Na svete ostalo  iba niekoľko odvážnych detí na neznámom ostrove. Sila príťažlivosti ich všetkých priviedla práve na tento tajomný ostrov z im doteraz neznámeho dôvodu. Ostrov síce poskytoval deťom všetko potrebné k životu ale všetkým chýbalo to najdôležitejšie - rodina a priatelia. Nevedeli čo sa stalo - kam všetci odišli? Zvedavosť a túžba zistiť  pravdu bola silnejšľia ako strach. Malí stroskotanci vyrazili na prieskum ostrova. V hlbokých močiaroch objavili neznámy symbol. Postupne objavili veľa ďalších záhadných znakov a zvyšky starej prázdnej mapy s jediným miestom. Kresba pripomínala portál. Nikto nevedel, že na mape je Brána hviezdneho času. Nikto netušil, že práve objavili cestu domov. Treba sa vrátiť v čase a zachrániť našu budúcnosť, rodinu a priateľov.

 

DOPLNKOVÝ PROGRAM:

V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach, športové hry na multifunkčnom ihrisku, penová party, Veľká vodná vojna, Veselá tancovačka  (úvodná diskotéka s dobrodružným programom), Oheň života (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Lovecká sezóna (večerná zážitková hra), Nočný jazdec (nočná hra), Karneval (maškarná veselica), Chodník lesnej múdrosti. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok

Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp

© 2021 Fun and Adventure pre Agentúra O.K. Voľný čas spol. s r.o.