Ine_pobyty_r%C3%83%C2%A1mik_01_edited.jp
BR%C3%83%C2%81NA_-_LEFT_SIDE_Grafika_t%C
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px
Pozadie_str%C3%83%C2%A1nky_tabor_2350_px

Brána hviezdneho času

Návrat do budúcnosti – sci-fi tábor o budúcnosti a minulosti detí

REP07 - 12.8. - 19.8.2021

Svet sa stratil a naša civilizácia, podobne ako Atlantída, skončila  na dne oceánov. Na svete ostalo  iba niekoľko odvážnych detí na neznámom ostrove. Sila príťažlivosti ich všetkých priviedla práve na tento tajomný ostrov z im doteraz neznámeho dôvodu. Ostrov síce poskytoval deťom všetko potrebné k životu ale všetkým chýbalo to najdôležitejšie - rodina a priatelia. Nevedeli čo sa stalo - kam všetci odišli? Zvedavosť a túžba zistiť  pravdu bola silnejšľia ako strach. Malí stroskotanci vyrazili na prieskum ostrova. V hlbokých močiaroch objavili neznámy symbol. Postupne objavili veľa ďalších záhadných znakov a zvyšky starej prázdnej mapy s jediným miestom. Kresba pripomínala portál. Nikto nevedel, že na mape je Brána hviezdneho času. Nikto netušil, že práve objavili cestu domov. Treba sa vrátiť v čase a zachrániť našu budúcnosť, rodinu a priateľov.

 

DOPLNKOVÝ PROGRAM:

V doplnkovom a večernom programe čaká na deti  kúpanie v táborovom bazéne, v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach, športové hry na multifunkčnom ihrisku, penová party, Veľká vodná vojna, Veselá tancovačka  (úvodná diskotéka s dobrodružným programom), Oheň života (táborový oheň s opekaním špekáčikov), Lovecká sezóna (večerná zážitková hra), Nočný jazdec (nočná hra), Karneval (maškarná veselica), Chodník lesnej múdrosti. Tento tábor je vhodný pre deti od 6 do 14 rokov, ktoré hľadajú dobrodružstvo, nových kamarátov a chcú mať veľa dlhotrvajúcich zážitkov.

Kód
Termín
Akciová cena do 28.2.2021
Akciová cena do 31.3.2021
Cena pre klientov OK od 1.4.2021
Cena pre nových klientov od 1.4. 2021
REP 07
12.8.- 19.8. 2021
199,90 €
209,90 €
219,90 €
229,90 €
Page 1 of 1

Poznámky k cenám tábora:
* Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 28. februára 2021.
** Akciová cena tábora je platná pre všetkých klientov pri uhradení plnej výšky ceny táborového poukazu v termíne trvania akcie do 31. marca 2021.
*** Cena pre klientov OK je platná pre stálych klientov spoločnosti CK Agentúra O.K. Voľný čas s. r.o. z uplynulých troch  rokov. Je platná od 1.apríla 2021.
****táto cena tábora je platná pre ostatných nových  klientov od 1. apríla 2021.

CENA TÁBORA ZAHŔŇA:

  • 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe)

  • Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi)

  • Zdravotný dozor (non-stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu)

  • Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam)

  • Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti)

  • Kúpanie v táborovom bazéne

  • Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží

  • Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo-táborovej hre

  • Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí

  •  20% /10% DPH a ubytovací poplatok